fbpx
Chci získat nabídku úvěru

Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka s ručením nemovitostí představuje efektivní řešení pro získání vysokého úvěrového kapitálu s relativně výhodnými podmínkami. Jedná se o druh bankovního i nebankovního úvěru, při kterém klient nabízí jako záruku za půjčku svou nemovitost, nebo nemovitost někoho blízkého, čímž snižuje riziko pro poskytovatele úvěru a získává lepší úrokové sazby a delší dobu splatnosti úvěru.

Kolik si můžu půjčit?

Anuitní kalkulačka

100000 10000000
1 rok 20 let
5%
0
6.9%
0

Reprezentativní příklady

 

Při půjčce ve výši 200.000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3.400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8.000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2.000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254.815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.

Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400.000 Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2.300 Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400.000 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4,00% z jistiny (16.000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2.000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427.600 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.  Garance

  Mnohokrát děkuji za obrovskou pomoc při nastartování mého podnikání. Díky vašim zkušenostem a individuálnímu přístupu jste mi pomohli otevřít studio. Ráda doporučím dále.

  Lenka P. 28 let, masérka

  Velmi profesionální jednání a rychlá pomoc s nalezením vhodného úvěru. Pokud nechcete mít starosti s hledáním půjčky, určitě využijte.

  Jan H. 35 let, podnikatel

  Velice děkuji za pomoc se situací, která ovlivnila mé příjmy a dostala mě do finanční tísně a exekuce. Pomohli jste mi proplatit mé dluhy a díky tomu jsem nepřišel o svůj dům. Doporučuji všem!

  Leoš V. 42 let, klempíř

  Jak získáte půjčku se zástavou nemovitosti?

  Vyplníte formulář

  Vyplnění kontaktního formuláře Vám zabere jen pár minut a my získáme základní informace o Vaší situaci a spojíme se s Vámi.

  Zkontaktujeme Vás

  V pracovních dnech Vás kontaktuje během 24 hodin náš odborný poradce a probere s Vámi všechny podklady potřebné k vyřízení půjčky bez registru.

  Setkání

  Při vzájemné komunikaci představíme všechny možnosti a návrhy výše úvěru, které lze za stávajících podmínek nabídnout a formu jejich splácení.

  Návrh řešení

  Společně se pokusíme najít nejlepší cestu. Z navrhovaných řešení si vyberete to, které Vám bude plně vyhovovat, bude odpovídat Vašim možnostem a potřebám.

  Dohoda k půjčce

  Dle získaných dokumentů zjistíme  výši úvěru, kterou Vám můžeme nabídnout.

  Podepíšeme smluvní dokumentaci

  Po podepsání smluv vyplatíme finanční prostředky.

  Vyplacení půjčky ihned

  Finanční prostředky vyplácíme 24 hodin po vyplnění formuláře. Obecně celý proces závisí na rychlosti dodání všech dokumentů k ověření.

  Jak funguje úvěr se zástavou?

  Tento typ úvěru je ideální pro jednotlivce nebo podnikatele, kteří potřebují vyšší částku peněz na investice, rekonstrukce, konsolidaci dluhů, nebo jiné velké výdaje, ale současně chtějí využít výhodných úrokových sazeb a jsou schopni poskytnout jako záruku nemovitost. Instituci není nutné dokládat za jakým účelem jsou peníze půjčovány.

  Úvěr zajištěný nemovitostí je podobný typ produktu jako hypoteční úvěr u banky, s tím rozdílem, že obdržené finance můžete využít k jakémukoliv účelu. Typově se podobá americké hypotéce.

  Při půjčce se zástavou nemovitosti poskytovatel úvěru zapisuje zástavní právo na nemovitost do katastru nemovitostí na věřitele (v našem případě je to společnost JNCG Real Estate a.s.). Tím je zajištěno, že v případě neschopnosti splácet úvěr může poskytovatel úvěru nemovitost prodat a z výtěžku uspokojit své nároky. Díky této záruce jsou poskytovatelé ochotni nabídnout lepší podmínky úvěru. Po řádném splacení půjčky se zástava z nemovitosti (plomba) z katastru vymaže a nemovitost je tak opět zcela ve vlastnictví klienta.

  Jaké jsou výhody půjčku s ručením nemovitostí?