fbpx
Chci získat nabídku úvěru

Potřebujete půjčku, ale nemáte možnost prokázat své příjmy? Jsme tu pro vás.

Pokud potřebujete půjčit libovolnou částku a máte důvody, proč nemůžete prokázat své příjmy nebo jsou vaše příjmy nepravidelné, musíte se při hledání půjčky na trhu zaměřit na možnost půjčky na účet bez prokázání příjmů. U rychlé půjčky bez prokázání příjmů posuzujeme žádost online s individuálním plánem.

 

Kolik si můžu půjčit?

Anuitní kalkulačka

100000 10000000
1 rok 20 let
5%
0
6.9%
0

Reprezentativní příklady

 

Při půjčce ve výši 200.000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3.400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8.000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2.000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254.815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.

Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400.000 Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2.300 Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400.000 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4,00% z jistiny (16.000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2.000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427.600 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.  Garance

  Mnohokrát děkuji za obrovskou pomoc při nastartování mého podnikání. Díky vašim zkušenostem a individuálnímu přístupu jste mi pomohli otevřít studio. Ráda doporučím dále.

  Lenka P. 28 let, masérka

  Velmi profesionální jednání a rychlá pomoc s nalezením vhodného úvěru. Pokud nechcete mít starosti s hledáním půjčky, určitě využijte.

  Jan H. 35 let, podnikatel

  Velice děkuji za pomoc se situací, která ovlivnila mé příjmy a dostala mě do finanční tísně a exekuce. Pomohli jste mi proplatit mé dluhy a díky tomu jsem nepřišel o svůj dům. Doporučuji všem!

  Leoš V. 42 let, klempíř

  Jak získáte půjčku bez dokládání příjmů?

  Vyplníte formulář

  Vyplnění kontaktního formuláře Vám zabere jen pár minut a my získáme základní informace o Vaší situaci a spojíme se s Vámi.

  Zkontaktujeme Vás

  V pracovních dnech Vás kontaktuje během 24 hodin náš odborný poradce a probere s Vámi všechny podklady potřebné k vyřízení půjčky bez registru.

  Setkání

  Při vzájemné komunikaci představíme všechny možnosti a návrhy výše úvěru, které lze za stávajících podmínek nabídnout a formu jejich splácení.

  Návrh řešení

  Společně se pokusíme najít nejlepší cestu. Z navrhovaných řešení si vyberete to, které Vám bude plně vyhovovat, bude odpovídat Vašim možnostem a potřebám.

  Dohoda k půjčce

  Dle získaných dokumentů zjistíme  výši úvěru, kterou Vám můžeme nabídnout.

  Podepíšeme smluvní dokumentaci

  Po podepsání smluv vyplatíme finanční prostředky.

  Vyplacení půjčky ihned

  Finanční prostředky vyplácíme 24 hodin po vyplnění formuláře. Obecně celý proces závisí na rychlosti dodání všech dokumentů k ověření.

  Pro koho je výhodná půjčka bez dokládání příjmu?

  Spousta klientů, kteří využívají půjčku bez prokázání příjmů, jsou klienti aktuálně přihlášení na úřadu práce. Také může jít o osoby pracující formou krátkodobých dohod (DPP, DPČ) mimo pracovní poměr (zaměstnanání) a podnikatele či OSVČ v počátcích bez historie firmy nebo transakcí na účtu. Klienti, kteří si žádají o  velkou nebankovní půjčku bez prokázání příjmů, mají možnost využít půjčky s ručitelem.