fbpx
Chci získat nabídku úvěru

Půjčka pro podnikatele

Jste podnikatel nebo živnostník a hledáte peníze na rozjezd nebo růst vašeho podnikání? Nabízíme vám řešení – půjčku pro podnikatele se zástavou nemovitosti. Naše služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám a podpořily vaše podnikatelské plány.

Kolik si můžu půjčit?

Anuitní kalkulačka

100000 10000000
1 rok 20 let
5%
0
6.9%
0

Reprezentativní příklady

 

Při půjčce ve výši 200.000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3.400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8.000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2.000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254.815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.

Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400.000 Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2.300 Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400.000 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4,00% z jistiny (16.000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2.000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427.600 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.  Garance

  Mnohokrát děkuji za obrovskou pomoc při nastartování mého podnikání. Díky vašim zkušenostem a individuálnímu přístupu jste mi pomohli otevřít studio. Ráda doporučím dále.

  Lenka P. 28 let, masérka

  Velmi profesionální jednání a rychlá pomoc s nalezením vhodného úvěru. Pokud nechcete mít starosti s hledáním půjčky, určitě využijte.

  Jan H. 35 let, podnikatel

  Velice děkuji za pomoc se situací, která ovlivnila mé příjmy a dostala mě do finanční tísně a exekuce. Pomohli jste mi proplatit mé dluhy a díky tomu jsem nepřišel o svůj dům. Doporučuji všem!

  Leoš V. 42 let, klempíř

  Jak získáte půjčku pro podnikatele?

  Vyplníte formulář

  Vyplnění kontaktního formuláře Vám zabere jen pár minut a my získáme základní informace o Vaší situaci a spojíme se s Vámi.

  Zkontaktujeme Vás

  V pracovních dnech Vás kontaktuje během 24 hodin náš odborný poradce a probere s Vámi všechny podklady potřebné k vyřízení půjčky pro podnikatele.

  Setkání

  Při vzájemné komunikaci představíme všechny možnosti a návrhy výše úvěru, které lze za stávajících podmínek nabídnout a formu jejich splácení.

  Návrh řešení

  Společně se pokusíme najít nejlepší cestu. Z navrhovaných řešení si vyberete to, které Vám bude plně vyhovovat, bude odpovídat Vašim možnostem a potřebám.

  Dohoda k půjčce

  Dle získaných dokumentů zjistíme výši úvěru pro podnikatele, kterou Vám můžeme nabídnout.

  Podepíšeme smluvní dokumentaci

  Po podepsání smluv vyplatíme finanční prostředky.

  Vyplacení peněz do 24 hod

  Finanční prostředky vyplácíme 24 hodin po vyplnění formuláře. Obecně celý proces závisí na rychlosti dodání všech dokumentů k ověření.

  Úvěr do začátku podnikání

  Rychlý a jednoduchý přístup k penězům je základem úspěchu v dnešním podnikatelském světě. Je jasné, že na začátku není mnoho hotovosti a přitom je potřeba financovat hned někjolik oblastí – vybavení, zásoby, marketingové náklady, faktury dodavatelům apod. S půjčkou na podnikání se váš rozjezd rapidně zrychlí. 

  Flexibilní splácení půjčky pro začínající podnikatele

  Chápeme, že ne všichni podnikatelé a živnostníci mohou mít ihned vysoký obrat i proto nabízíme různé druhy splácení – jak anuitní splácení nebo balonové splácení. 

  Půjčka pro začínající podnikatele bez příjmů

  Naše půjčka je také navržena pro začínající podnikatele, aby pomohla živnostníkům, kteří se snaží nastartovat své podnikání.  Nabízíme proto půjčku bez nutnosti předkládat daňové přiznání. Tímto způsobem chceme podpořit i ty podnikatele, kteří jsou na začátku svého podnikání a potřebují finanční pomoc. Nabízíme flexibilní řešení na míru, které vám pomůže získat úvěr bez doložení příjmů

  Proč si vybrat náš podnikatelský úvěr?