fbpx
Chci získat nabídku úvěru

Půjčka 400 000 Kč

Plánujete investice do vyšších částek a zvažujete půjčku 400 000 Kč? Přemýšlíte, komu se obrátit s vaší žádostí a jak takovou významnou částku správně vybrat? Na co si dát pozor a jakým chybám se vyhnout? Provedeme vás procesem výběru půjčky ve výši 400 000 Kč, přičemž představíme její klady a zápory, a upozorníme na specifika, která je třeba zvážit při vyřizování žádosti, abyste měli jasnou představu o tom, jak postupovat správně při výběru této částky.


Nabízíme online půjčky pro podnikatele s jednoduchým a rychlým vyřízením. Každou žádost posuzujeme individuálně, abychom zajistili, že výše splátky bude přizpůsobena vašim možnostem a preferencím.


K našim klientům máme osobní přístup k hledání optimálního řešení a nasloucháme jejich potřebám. Pokud vás banka odmítla, máte u nás šanci
získat půjčku ve výši 400 000 Kč. Naši finanční specialisté jsou připraveni připravit individuální finanční plán, který bude odpovídat vašim potřebám a cílům. Vyplňte prosím následující formulář.

Kolik si můžu půjčit?

Anuitní kalkulačka

100000 10000000
1 rok 20 let
5%
0
6.9%
0

Reprezentativní příklady

 

Při půjčce ve výši 200.000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3.400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8.000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2.000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254.815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.

Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400.000 Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2.300 Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400.000 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4,00% z jistiny (16.000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2.000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427.600 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.  Garance

  Mnohokrát děkuji za obrovskou pomoc při nastartování mého podnikání. Díky vašim zkušenostem a individuálnímu přístupu jste mi pomohli otevřít studio. Ráda doporučím dále.

  Lenka P. 28 let, masérka

  Velmi profesionální jednání a rychlá pomoc s nalezením vhodného úvěru. Pokud nechcete mít starosti s hledáním půjčky, určitě využijte.

  Jan H. 35 let, podnikatel

  Velice děkuji za pomoc se situací, která ovlivnila mé příjmy a dostala mě do finanční tísně a exekuce. Pomohli jste mi proplatit mé dluhy a díky tomu jsem nepřišel o svůj dům. Doporučuji všem!

  Leoš V. 42 let, klempíř

  Jak získat půjčku 400 000 Kč?

  Vyplníte formulář

  Vyplnění kontaktního formuláře Vám zabere jen pár minut a my získáme základní informace o Vaší situaci a spojíme se s Vámi.

  Zkontaktujeme Vás

  V pracovních dnech Vás kontaktuje během 24 hodin náš odborný poradce a probere s Vámi všechny podklady potřebné k vyřízení půjčky pro podnikatele.

  Setkání

  Při vzájemné komunikaci představíme všechny možnosti a návrhy výše úvěru, které lze za stávajících podmínek nabídnout a formu jejich splácení.

  Návrh řešení

  Společně se pokusíme najít nejlepší cestu. Z navrhovaných řešení si vyberete to, které Vám bude plně vyhovovat, bude odpovídat Vašim možnostem a potřebám.

  Dohoda k půjčce 400 000 Kč

  Dle získaných dokumentů zjistíme, zda Vám můžeme nabídnout půjčku 400 000 Kč.

  Podepíšeme smluvní dokumentaci

  Po podepsání smluv vyplatíme finanční prostředky.

  Vyplacení peněz do 24 hod

  Finanční prostředky vyplácíme 24 hodin po vyplnění formuláře. Obecně celý proces závisí na rychlosti dodání všech dokumentů k ověření.

  👉 Půjčka 400 000 Kč: Veškeré inforamce k půjčce

  Co je nebankovní půjčka 400 000 Kč? 🤔

  Nebankovní půjčka ve výši 400 000 Kč je finanční produkt poskytovaný finančními institucemi mimo tradiční bankovní sektor. Tato půjčka umožňuje jednotlivcům získat finanční prostředky bez nutnosti procházet složitými procesy, které jsou typické pro klasické bankovní úvěry. Je to rychlá a flexibilní možnost financování, která může pomoci pokrýt nečekané výdaje, investovat do podnikání nebo řešit naléhavé finanční potřeby.

  Do jaké kategorie nebankovní půjčka 400 000 Kč spadá? 💰

  Nebankovní půjčka ve výši 400 000 Kč spadá do kategorie rychlé půjčky v rámci nebankovních půjček. Jedná se o půjčky poskytované na relativně krátkou dobu, obvykle od několika měsíců do několika let, s rychlým schválením a vyplacením. Tyto půjčky jsou často dostupné i pro jedince s negativním záznamem v bankovním i nebankovním registru a nabízejí možnost získání půjčky pro podnikatele se zástavou nemovitosti.

  Půjčka 400 000 Kč a její zajištění nemovitostí 🏠

  Pro zajištění půjčky na 400 000 Kč slouží nemovitost – může jít o byt, dům, rekreační objekt, komerční prostor či garáž. Klíčovou podmínkou je, aby se tato nemovitost nacházela v České republice a byla v osobním vlastnictví. Důležité je, že vlastníkem nemusí být nutně osoba, která žádá o půjčku. Často slouží k zajištění nemovitost rodinných příslušníků, blízkých osob či přátel, avšak pouze se souhlasem vlastníka.

  Při rozhodování o zajištění nemovitostí nejsou kritické jejich umístění ani technický stav. V některých případech ani určitá věcná břemena nejsou překážkou. Ocenění nemovitosti probíhá v souladu s cenovou mapou a s ohledem na tržní ceny v dané lokalitě.

  Kdo nebankovní půjčku 400 000 Kč poskytuje? 🏦

  Nebankovní půjčky ve výši 400 000 Kč poskytují specializované nebankovní společnosti, které se zaměřují na poskytování finančních produktů mimo tradiční bankovní sektor. Tyto společnosti často nabízejí rychlé a flexibilní řešení finančních potřeb svých klientů a často mají širší toleranci k různým finančním situacím a registračním záznamům.

  Pro koho je nebankovní půjčka 400 000 Kč vhodná? 🙋

  Nebankovní půjčka ve výši 400 000 Kč je vhodná pro širokou škálu lidí, včetně těch, kteří nemohou získat úvěr od tradiční banky kvůli špatnému registračnímu záznamu nebo nedostatečnému příjmu. Také je vhodná pro ty, kteří potřebují rychle získat finanční prostředky bez složitých procesů a dlouhých čekání. Je to skvělá možnost pro ty, kteří potřebují okamžitou finanční pomoc na nečekané výdaje třeba v začátcích podnikání – vybavení kanceláře, nákup materiálu, nebo nářadí, pronájem provozovny a další náklady.