fbpx
Chci získat nabídku úvěru

Získejte půjčku pro podnikatele bez nahlížení do registru

Máte nepříjemnou finanční situaci nebo potřebujete půjčku pro začínající podnikatele a je pro vás problematické získat běžnou bankovní půjčku? Pak je řešením rychlá půjčka bez registru pro osvč. Nebankovní úvěr bez nahlížení do registru a bez banky můžete použít k jakémukoliv účelu, a to i k refinancování stávajících půjček, vyplacení exekucí nebo podílů společníků ve firmě.

Kolik si můžu půjčit?

Anuitní kalkulačka

100000 10000000
1 rok 20 let
5%
0
6.9%
0

Reprezentativní příklady

 

Při půjčce ve výši 200.000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3.400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8.000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2.000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254.815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.

Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400.000 Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2.300 Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400.000 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4,00% z jistiny (16.000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2.000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427.600 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.  Garance

  Mnohokrát děkuji za obrovskou pomoc při nastartování mého podnikání. Díky vašim zkušenostem a individuálnímu přístupu jste mi pomohli otevřít studio. Ráda doporučím dále.

  Lenka P. 28 let, masérka

  Velmi profesionální jednání a rychlá pomoc s nalezením vhodného úvěru. Pokud nechcete mít starosti s hledáním půjčky, určitě využijte.

  Jan H. 35 let, podnikatel

  Velice děkuji za pomoc se situací, která ovlivnila mé příjmy a dostala mě do finanční tísně a exekuce. Pomohli jste mi proplatit mé dluhy a díky tomu jsem nepřišel o svůj dům. Doporučuji všem!

  Leoš V. 42 let, klempíř

  Jak získáte půjčku bez nahlížení do registru?

  Vyplníte formulář

  Vyplnění kontaktního formuláře Vám zabere jen pár minut a my získáme základní informace o Vaší situaci a spojíme se s Vámi.

  Zkontaktujeme Vás

  V pracovních dnech Vás kontaktuje během 24 hodin náš odborný poradce a probere s Vámi všechny podklady potřebné k vyřízení půjčky bez registru.

  Setkání

  Při vzájemné komunikaci představíme všechny možnosti a návrhy výše úvěru, které lze za stávajících podmínek nabídnout a formu jejich splácení.

  Návrh řešení

  Společně se pokusíme najít nejlepší cestu. Z navrhovaných řešení si vyberete to, které Vám bude plně vyhovovat, bude odpovídat Vašim možnostem a potřebám.

  Dohoda k půjčce

  Dle získaných dokumentů zjistíme  výši úvěru, kterou Vám můžeme nabídnout.

  Podepíšeme smluvní dokumentaci

  Po podepsání smluv vyplatíme finanční prostředky.

  Vyplacení půjčky ihned

  Finanční prostředky vyplácíme 24 hodin po vyplnění formuláře. Obecně celý proces závisí na rychlosti dodání všech dokumentů k ověření.

  Nebankovní úvěr bez nahlížení do registru pro investiční příležitosti

  K získání půjčky bez registru nemusíte dokládat žádný účel jejího využití. Nebankovní půjčku bez registru můžete využít k refinancování drahých úvěrů, k rekonstrukci nemovitosti, nebo lze peníze použít pro rozvoj podnikání nebo prvotní finanční vklad v případě investiční příležitosti.

  Půjčku bez nahlížení do registru může být skvělou možností pro podnikatele, kteří potřebují finance, ale mají negativní záznamy v registru dlužníků. Vše vyřídíme online. Díky tomu žadatelé mohou získat finanční prostředky rychle a pohodlně z pohodlí svého domova, bez nutnosti fyzické návštěvy naší kanceláře.